PRODANÉ NEMOVITOSTI

dobre-pole-01.jpeg

Prodej Rodinného domu 3KK v obci Dobré Pole u Březí. Zastavěná plocha cca 150 m2 a užitná plocha cca 120m2, pozemek celkem 1163m2 z toho 470m2 je v nájmu od státního pozemku. fondů – lze odkoupit.

byt-mecholupy-05.jpeg

Moderní, světlý byt v oblíbené lokalitě Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, dispozice 2+kk 64 m2 se dvěma oddělenými balkony 20m2. Ideální místo pro aktivní život – obklopený přírodou, pouze 20 minut od centra Prahy, vynikající dostupnost na vlak i autobus. 

pozemek-01 (1).jpeg

STAVEBNÍ POZEMEK
V SEDLECI U MIKULOVA

Prodej stavebního pozemku o výměře 1409 m2 v Sedleci u Mikulova Pozemek se nachází na velmi lukrativním, dostupném (5km od Mikulova) a klidném místě na okraji obce Sedlec.

RODINNÝ DŮM 4KK
S VINNÝM SKLEPEM

Prodej novostavby v obci Dobré Pole. Rodinný dům o dipozici 4+kk a zastavěné ploše 153m2 nabízí celkově 575m2 pozemku, moderní interiér, podlahové vytápění, velký domovní vjezd i vinný sklep na pozemku napojený k sítím.

pozemek-pavlov-05.jpeg

Parcela o výměře 1998 m2 nabízí skvostný výhled na Pavlovské dominanty – Dívčí Hrad, Mušovskou nádrž (přehradu) a okolí Pálavy. I díky tomu se tak jedná o skvělou investiční příležitost s dobrým zhodnocením. Současně stojící stavba čeká na provedení celkové rekonstrukce s možností výstavy pensionů.

rd-brezi-01.jpeg

Prodej rodinného domu 4kk v obci Březí u Mikulova. Zastavěná plocha 123,6m2, užitná plocha 171m2 . Jedná se tedy o novostavbu před finálním dokončení stavby.

byt-praha-14.jpeg

Prodej luxusního bytu o velikosti 4+kk na Praze 10 – Zahradní město o užitné ploše 150 m2 + balkon 20m2. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu. Vybaveno nábydkem na míru, kuchyňskou linkou, vše v nadstandardním provedení. Celý byt disponuje dostatkem úložného prostoru s vestavěnými skříněmi.

archa-08.jpeg

Přijměte naše pozvání do nově postaveného rodinného penzionu nedaleko náměstí města Mikulov. Ubytování na jižní Moravě v Penzionu Archa se nachází v hezkém prostředí historického města Mikulov na jižní Moravě v zákoutí vinných sklípků, turistických stezek,vinařství, kulturních památek, a poklidného okolí Pálavy a Lednicko-Valtického areálu. 

STAVEBNÍ POZEMEK V MIKULOVĚ

Prodej lukrativního stavebního pozemku v Mikulově. Parcela o výměře 201 m2 leží v krásné uličce jen pár set metrů od historického náměstí a nabízí skvostný výhled na mikulovské dominanty – Zámek Mikulov i Svatý Kopeček.