Hotel Země mikulov

Mikulov

Cena na dotaz

Nabízíme k prodeji výjimečný hotel v malebné části obce Mikulov na Moravě, v okrese Břeclav. Tento hotel není pouze místem k přespání, ale opravdovou destinací, která poutá svou atmosférou a půvabem.

Objekt, postavený z kvalitního cihlového materiálu, je patrový a disponuje třemi podlažími. Stav objektu je dobře udržovaný, což poskytuje novému majiteli skvělý základ pro úspěšné podnikání.

Celková zastavěná plocha hotelu činí  přibližně 350m², s užitnou plochou  cca 766m². Okolní parcela má rozlohu 536m², což zaručuje dostatek prostoru pro pohodlí hostů i další rozvoj podnikání.

Tato nemovitost je plně vybavena, což znamená, že nový majitel může ihned začít s provozem hotelu bez nutnosti investovat do vybavení.

Hotel se nachází v atraktivní lokalitě, která láká mnoho turistů. Mikulov je známý svými vinicemi, malebným historickým centrem a bohatými kulturními tradicemi. Díky své centrální poloze je hotel ideálním výchozím bodem pro objevování tohoto krásného regionu.

Příjemné prostředí, kde se historie snoubí s moderním komfortem, nabízí hostům jedinečný zážitek. K dispozici jsou pohodlné a vkusně zařízené pokoje, stylová restaurace s bohatým gastronomickým zážitkem a příjemné venkovní posezení.

Tento hotel je zkrátka skvělou investicí, která nabízí nejenom komfort a pohodlí pro hosty, ale také potenciál pro prosperující podnikání.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a možnost představit vám tuto unikátní nemovitost osobně.

Informace:
Název nemovitosti Hotel Země mikulov
Prodejní cena Cena na dotaz
Lokalita Mikulov
Kategorie komerční
Dispozice atypický
Stav dobrý
Užitná plocha 766 m²
Pozemek 536 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz