Stavební pozemek Dolní Morava

Horní Lipka

5 500 000 Kč

Pozor, developeři, investoři a budoucí majitelé rodinných domů! Představujeme Vám unikátní příležitost k nákupu stavebního pozemku v malebné oblasti Dolní Moravy.

Tento pozemek je náš tip, pokud hledáte místo pro výstavbu svého nového domova nebo pro investiční projekt. Nabízíme ve výhradním zastoupení rovinatý stavební pozemek o velikosti (5086m2) s povolenou zastavěností až 30%.

Představte si, jak vytváříte vlastní svět na tomto kouzelném místě, uprostřed klidné a poklidné přírody Dolní Moravy. Ideální místo pro výstavbu rodinných domů venkovského typu.

Tato oblast je plná přírodních krás a nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity. Je to skvělé místo pro ty, kteří hledají klidné a tiché prostředí, ale zároveň chtějí být blízko moderních městských vybaveností.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto pozemku a začněte plánovat svůj budoucí domov nebo investiční projekt právě teď. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu a na možnost prohlédnout si tento pozemek spolu s Vámi.

Informace:
Název nemovitosti Stavební pozemek Dolní Morava
Prodejní cena 5 500 000 Kč
Lokalita Horní Lipka
Kategorie pozemek
Dispozice atypický
Stav projekt
Pozemek 5086 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz

Máte zájem o tuto nemovitost?