Stavební pozemek Jesenice s projektem

Spojovací 106, Jesenice u Prahy

Cena na dotaz

V exkluzivním zastoupení vám zprostředkujeme prodej pozemku včetně vydaného stavebního povolení, a tedy lze stavět ihned!

Schválený projekt na výstavbu rodinného domu o jedné bytové jednotce s možností využití objektu na 5kk plus 2kk s mezonetem. Vzhledem k malé zastavěnost projektu je dům velkoryse rozčleněn na dvě bytové části, je tedy vhodný pro větší rodinu, případně je zde možnost část domu pronajmout. Dispozice domu je možné upravit dle vlastních požadavků. Vzhledem k poloze rohové parcely je možný přístup/vstup z obou stran samotný objekt poskytuje přední a zadní části domu soukromí. Pozemek je napojen na veškeré sítě včetně kanalizace vody, elektřiny a plynu. Na výstavba domu dle schváleného projektu jsou předpokládané nízké náklady.
O pozemky v této části obce je enormní zájem a také proto se jedná o skvělou investici a způsob jak své finance chránit před rychle rostoucí inflací. V případě více zájemců bude nemovitost nabídnuta zájemci s nejvyšší nabídkou.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. 

 

Pozemek se nachází v klidné části obce na jednosměrné ulici v bezprostřední blízkosti centra města Jesenice. Veškerá občanská vybavenost, služby a obchody albert, billa i lídl jsou v docházkové vzdálenosti. Školy a školky se nacházejí do 5OO metrů od parcely a lze zde najít dětská hřiště i veřejná cvičiště. Okolí nabízí spoustu sportovního vyžití, cyklostezky s pěší cestou do zámeckého areálu Průhonice.

V těsné blízkosti je také nově plánováno vybudování moderního náměstí s restauracemi, kavárnami a parkem a je zde i plánovaná výstavba dopravního spojení trolejbusu/tramvaje k projektované lince stanice  metra linky D. Do centra Prahy jezdí přímý autobus a autem cesta trvá cca 25 min v normálním provozu. Zároveň je odtud skvělá dostupnost na pražský okruh a D1 včetně plánované rychlostní komunikace na České budějovice.

 

Informace:
Název nemovitosti Stavební pozemek Jesenice s projektem
Prodejní cena Cena na dotaz
Lokalita Spojovací 106, Jesenice u Prahy
Kategorie dům
Dispozice atypický
Stav novostavba
Užitná plocha 168 m²
Pozemek 398 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz