PRODEJ BYTU 2KK V PRAZE 10

– HORNÍ MĚCHOLUPY

byt měcholupy.png

POPIS NEMOVITOSTI

 

Exclusivně nabízíme moderní, světlý byt v oblíbené lokalitě Javorová čtvrť v Horních Měcholupech, dispozice 2+kk 64 m2 se dvěma oddělenými balkony 20m2. Ideální místo pro aktivní život – obklopený přírodou, pouze 20 minut od centra Prahy, vynikající dostupnost na vlak i autobus. Byt v designové novostavbě z roku 2014 tvoří prostorná chodba se šatnou, koupelna + wc, ložnice s vestavěnou skříní a vstupem na balkon, navazuje vzdušný obytný prostor s kuchyní (její součástí je vestavěná lednice, myčka, el.trouba, mikrovlnná trouba a indukční varná deska) se samostatným vstupem na jeden z balkonů (s výhledy do okolní zeleně). Komplex novostaveb se nachází na začátku rezidenční ulice Modenská. V bezprostřední blízkosti jsou přírodní parky Hostivař, Botič-Milíčov, pestrá nabídka nákupních možností či vyhlášená restaurace Pivovar Hostivar (7 min), včetně rodinného golfového areálu.

Před domem je autobusová zastávka s přímou linkou na metro „A“ a „C“. Vlaková zastávka je 7 min pěší chůze od domu a spoj na hlavní nádraží trvá 18 min. V ceně bytu je zahrnuto garážové stání a sklepní kóje, do které je vstup přímo od parkovacího místa.
Byt má nespočet příplatkové výbavy a je velice vkusně zařízen. Velmi nízké měsíční náklady na bydlení, tento byt doporučujeme také jako investiční příležitost.

Doporučujeme Vám sjednat si prohlídku s předstihem, jedná se o mimořádnou nabídku v této lokalitě v poměru cena/kvalita bydlení.