BYT 2+KK PRAHA 9

2.png

POPIS NEMOVITOSTI

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji jedinečný byt 2kk v atraktivní lokalitě Hloubětín na Praze 9 v projektu Zahrady Nad Rokytkou II. Projekt domu byl dokončen v roce 2015. Bytová jednotka se nachází v 5. NP a je o dispozici 50m2 + prostorný balkon 7m2, který zaujme svými panoramatickými výhledy do okolí. V bytě se můžete těšit dostatkem soukromí a užívat si pocit, že Vám nikdo nekouká do oken. Okolí domu je půvabné, v jeho bezprostřední blízkosti jsou stezky, parková zeleň a říčka Rokytka. Okolní zástavba je v dostatečné vzdálenosti, aby nic nebránilo vašemu výhledu a pocitu soukromí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem o celkové ploše 29 m2 Vám dá pocit vzdušnosti. Z obývacího pokoje vstoupíte na balkon, který je na východní stranu. Ložnice o velikosti 13m2 je situovaná na sever, poskytne Vám potřebné pohodlí pro klidný odpočinek a krásná rána při východu slunce.

K bytu náleží sklep o velikosti 2,3 m2, který je velmi prakticky umístěn v 1. PP přímo vedle výtahu. Váš osobní automobil můžete parkovat u domu.

 

Další předností bytové jednotky je samotná lokalita Hloubětín, která vyniká skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, rovněž sítí cyklo/pěších stezek pro sportovní a odpočinkové aktivity. Přeprava metrem/tramvají do centra zabere cca. 25min. Velkou výhodou je park zahrady Rokytka se spoutou prvků pro relax/zábavu, obklopený krásnou přírodou. Tento byt doporučuji pro jeho jedinečné řešení a umístění v atraktivní lokalitě, která je plně vybavena pro moderní a pestrý život rezidentů. Skvělá investiční příležitost. Prodávající si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Budu se těšit na společnou prohlídku.